Su Arıtma Bakımı

Su arıtma bakımı Su olmayan yerde yaşam belirtileri olmaz. Fakat evlerimizde, işyerlerimizde kullanacağımız suyun sadece var olması değil, aynı zamanda sağlıklı olması gerekir. Ancak Ülkemizde ve dünyanın pek çok yerinde kentlerin büyümesi, sanayileşmenin artması, atıkların toprağa karışması gibi pek çok etken suyun doğallığını bozmaktadır. Kaynağında çıkıp musluklarımıza ulaşana kadar sular pek çok etkenler karşılaşmakta, insan sağlığını tehdit eder hale gelmektedir. Her ne kadar gözle görülmese de zararlı bakteriler, mikro organizmalar suyu, doğrudan tüketime uygun olmaktan çıkarmaktadır.

Su Arıtma Bakımı – Servis hizmeti veren firmalar tarafından sunulan arıtma cihazları tam da bu noktada devreye giriyor. Musluklarımızdan akan suları tüketime en uygun hale getiriyor.

Arıtma cihazları teknolojisi son yıllarda oldukça gelişti. Rağbet arttıkça firmalar AR-GE çalışmalarına yoğunluk verdiler. Daha geniş alanlarda kullanılabilecek, fonksiyonellikleri çok daha yüksek ürünler ortaya çıkardılar. Bu sayede piyasada mutlaka bütçenize ve ihtiyacınıza uygun bir ürün bulabilirsiniz.

Su Arıtma Bakımı Servis desteği alarak sahip olacağınız cihazların fiyatları, filtre sayılarına, markalarına göre değişir. Her ürünün filtresinin belli aralıklarla yenilenmesi gerekir. Bu yüzden seçim yaparken filtresinin fiyatına ve kullanım süresine de bakmanız gerekir. Ancak bazen ilk alımda fiyatı uygun olan cihazlar, filtreleri ile zaman içinde çok daha maliyetli hale gelebilmektedir.

Aynı zamanda Atlantik Su Arıtma bu alanda uzun süredir profesyonel destek sağlıyor. Hangi ürünün, markanın size en uygun olduğu konusunda servisten danışmanlık alabilirsiniz. Satın adlığınız ürünlerin montajını yaptırabilirsiniz. Taşınma nedeniyle yer değiştirmesi gereken filtreniz için servis desteği isteyebilirsiniz. Ürünlerinizin filtrelerinin değiştirilmesinde yardım alabileceğiniz gibi karşılaşacağınız herhangi bir arıza anında acil destek talep edebilir. Kısa sürede gelip cihazlarınızı onarmalarını talep edebilirsiniz.

Ayrıca alanında uzman bir ekipten oluşan servis, marka ve modeli fark etmeksizin bütün ürünlerin tamir, bakım, onarım, filtre değişimini yapabiliyor. Kurulum ve montaj işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Bütün bunları yaparken kaliteyi en üst seviyede tuttukları gibi uygun fiyatlı çözümler üretmekten geri kalmıyorlar.

Detaylı Bilgi, Satış, Keşif, Teknik Servis ve Fiyat Talepleriniz İçin Bize Ulaşın…
Atlantik Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri
Telefon:  +90 212 541 47 40
Mail: info@atlantiksuaritma.com
Adres: Kamiloba Mah. D-100 Karayolu Cad. No:585 A/1 Büyükçekmece – İstanbul