Saf su arıtma sistemi, kullanılan suyun değerlerini istenen miktarda saflaştırmaktadır. Ayrıca kullanılacak alanın ihtiyacına göre ayarlanmaktadır. Öncelikle saf suyun ne olduğunu anlatmak gerekir ise saf su; doğada kendi kendine oluşabilen bir yapıya sahip değildir. Kimyasal işlemler veya bazı cihazlar için özel olarak üretilmektedir. İçerisinden mineraller alınmaktadır. Bu yüzden sağlık açısından tüketilmesi zararlıdır. Tadı yavan ve içilen sulardan oldukça farklıdır. İletkenlik seviyesi içerisinde mineral olmadığından oldukça azdır. Bu özelliği sayesinde laboratuvarlarda kullanılmaktadır. Ayrıca bilimsel çalışmalarda da tercih edilmektedir.

Saf Su Arıtma

Saf Su Nedir?

Saf su, içerisindeki her maddeden ayrılıp tamamen arındırılan sudur. Bu arıtıma mineraller de dahil olduğundan içme suyu olarak kullanılması tavsiye edilmemektedir. Bu saflık derecesi kullanılacak alanın istediği dereceye göre ayarlanmaktadır. Damıtma ya da distilasyon yöntemleriyle 70-80 derecelere kadar ısıtılmış olan su buharlaştıktan sonra yoğunlaştırılarak ayrıştırılmaktadır. Sanayi, otomotiv, tıp, uçak, kimya, kozmetik, tekstil ve bazı özel ilaçlarda kullanılabilir. Hastanelerde enjeksiyon uygulanırken saf su ile seyreltilir, inceltilir. Buharlı ütülerde de kullanılması önerilir çünkü kireçten arıtılmış olan su ütünün daha uzun süre kullanılmasını sağlar, kireçlenmesini önler ve performansını arttırır. Saf suyun rengi, tadı ve kokusu yoktur. Bu sebeple parfüm üretiminde kullanılmaktadır. Aynı zamanda güzel verim alınmaktadır.

Saf Su Cihazı Nedir?

Saf su cihazı, suyun içerisinde bulunan her maddeyi ayırt ederek saf hale getirmeye yarayan bir sistemdir. Bu sistem ham haldeki suyu kullanılacak alana göre saflaştırmaktadır. İhtiyaca göre ayarlamalarla düzeltmeler yapılmaktadır. Bu düzeltmelerden sonra suyun değerleri ölçülerek istenen saflığa ulaşmadığı anlaşılmaktadır. Firmamız deneyimleri sayesinde bu işlemi gerçekleştirecek olan cihazları çok iyi tanımakta olup birçok alan için çalışmıştır. Kullanmak istediğiniz alanın gerektirdiği değerleri sağlama garantisini vermekte, uzun süre kullanımınıza uyum sağlama konusunda bir sorun yaşamayacağınız cihazlarımız gerekli bakımları, kurulumları ve yedek parça hizmeti ile Atlantik Su Arıtma’da mevcuttur.

Atlantik Su Arıtma olarak bizler suyun saflık derecesini ve hangi alanda hangi değerlerde kullanıldığı hususlarında olan deneyimlerimiz ile sizlere bilgi sunmaya açığız. Saf su aslında doğada en çok yağmur suyuna benzer ancak tam olarak uyuşmazlar. Doğal olmamasının bir nedeni de kimyasal alanlarda kimyasal işlevi için kullanılmaktadır. Bu işlemler alanında uzman kişiler tarafından uygulanmalıdır. Ayrıca saf su tüketilmemelidir. Ayrıca içerisinde hiç mineral bulunmadığından özellikle bazı yaş gruplarında tüketilmesi oldukça sakıncalıdır.

Saf Su Arıtma Cihazı

Saf Su Cihazı Hangi Amaçla Kullanılmaktadır?

Saf su arıtma cihazı suyun saflık derecesini istenen değerlere ulaştırıp kullanıma hazır hale getiren bir cihazdır. Laboratuarlarda, hastanelerde, diyaliz merkezlerinde kullanılırken teknolojinin gelişmesi ile birlikte kullanım alanı artan saf su, ihtiyacınız dahilinde belirli kapasite ve su değerleri opsiyonları ile üretilip kullanımınıza sunulmaktadır. Saf su arıtma cihazları sizlere özel özelliklerle birlikte projelendirilip teslim edilmektedir. Ayrıca saf su cihazının yanında başka herhangi bir su arıtma cihazı veya yedek parça ihtiyaçlarınıza hızlıca yanıt verir, çalışanlarımız ile her konuda yardımcı olmak için mesai saatleri içerisinde tüm gerekenleri yapmaya özen göstermekteyiz.

Saf Su Cihazının Önemi Nedir?

Saf su cihazının önemi özellikle de kullanılma amacına göre değişmektedir. Yukarıda bahsedildiği gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Ancak her alanda kullanımı farklı olduğundan istenen saflık derecesi de bir o kadar farklıdır. Kullanılan cihazın önemi ise istenen değerlerde ve kapasitede suyu saflaştırabilmesidir. Bu işlem kolay olmamakla birlikte ciddi ayrıntıları vardır. Bu ayrıntıların yanlışlığı durumunda yaşanacak olumsuzlukların yüksek derecede olmaktadır. Bu sebeple saf su cihazı uzman kişiler tarafından, standartlara uygun olarak kurulmalıdır. Aynı zamanda dikkatli bir şekilde kullanılmalıdır. Kullanırken yapmanız gerekenleri ve dikkat edilmesi gereken hususları firmamızın yetkili iletişim birimlerinden veya mağazamızı ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Atlantik Su Arıtma olarak saf su konusunda bilgilendirme, cihaz kurulumu veya bakımı konularında gerekli materyalleri kullanarak uzun süre boyunca kullanabileceğiniz cihazları, sistemleri uygun maliyetle kullanımınıza sunmaktadır.

Saf Su Cihazının Maliyeti Nedir?

Saf su cihazları diğer su arıtma cihazlarından biraz daha farklı yapıda olmasından dolayı maliyetleri değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda kapasitesine ve performansına göre değişen fiyatları ile cihazdan cihaza, firmadan firmaya değişiklikler gösterir. Ancak Atlantik Su Arıtma sizlere uygun fiyat ve yüksek kalite ile memnuniyetinizi arttırmak adına deneyimlerini ve bilgilerini sunmaya hazırdır. Bu deneyimler sayesinde daha kalitesiz cihazları alıp yanlış kullanım sonrasında memnuniyetsiz kalabilirsiniz. Bu nedenle kaliteli malzemeler ve iyi bir işçilik ile tek seferde hizmet alabilirsiniz. Böylece hem zamandan tasarrufu hem de bütçeye uygun olan yolu size sunmaktayız.

Saf Su Cihazı Nasıl Seçilmektedir?

Saf su cihazı ihtiyaca yönelik özellikleri ve kapasite seçenekleri ile işinde uzman kişilerin de analizleri sayesinde kolaylıkla seçebilirsiniz. Atlantik Su Arıtma bu imkanı sizlere sağlamaktan gurur duymaktadır. Bu analizler sonucunda hangi cihaza ve kapasitesine ihtiyacınız varsa ona yönelik çalışmalarla özelleştirilip kurulmaktadır. Gerektiği zaman bakımının yapılması adına kolay ulaşılabileceğiniz güvenli firmaları tercih etmenizi öneririz. Bu özellikleri Atlantik Su Arıtma tek başına taşımaktadır. Firmamız bize ulaştığınız takdirde gerekli bilgilendirmeyi yapmakta ve sizlerin memnuniyetini önemsemektedir. İhtiyacınız doğrultusunda su analizi ile başlayarak size uygun olan sistemi kurma konusunda yılların getirdiği deneyim ve tecrübe sayesinde her zaman yanınızda bulunmaktan memnuniyet duymaktayız. İhtiyacınız sadece saf su olsa da profesyonel kadromuz sayesinde doğru sistemlerle maliyetleriniz net biçimde azalacaktır. Alanında uzman, bilgili ve profesyonel kadronun yanı sıra kaliteli malzeme ve işçilik sayesinde bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız. Deneyim sahibi olarak saflaştırma sistemini kurma, bakım yapma veya yedek parça ihtiyaçlarınıza yanıt vermekteyiz.

Saf Su Cihazı Nereden Alınmalıdır?

Mesela saf su cihazı güvenilir, ilgili ve standartlara uyan özenli firmalardan satın alınmalıdır. Suyun saflık derecesini ve kapasitesini bilen, deneyimli çalışanlar hangi cihazın hangi alanda daha verimli olduğu konusundaki deneyimlerini sizinle paylaşmaktadır. Aynı zamanda kullanırken oluşacak komplikasyonları da size anlatmaktadır. Önceden bilgi sahibi olmanızı veya önlem almanızı sağlar. Bu önlemler yetersiz kaldığı takdirde firmamız ve uzman kadromuz ile iletişime geçip ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kullanılan suyun özelliklerine göre gerekli ayarlamaları yapmak, doğru sistemi hazırlamak bizim için oldukça önemlidir. Bununla birlikte müşterilerimizin olumlu geri bildirimleri bu konudaki yeterliliğimizi kanıtlamaktadır. Bununla birlikte montajda yardıma ihtiyacınız olduğunda veya bilgi almak istediğinizde sizlere özenle hizmet vermekteyiz.

Saf Su Arıtma CihazıAlanında uzman kadromuz ve yetenekli çalışanlarımız sayesinde saf su cihazlarını prosedüre uygun biçimde hatasız kurulumla hizmetinize sunmaya devam etmekteyiz. İsteğiniz üzerine yapılan projelendirme konusunda profesyonel çalışanlarımızla birlikte başarılı sonuçlarımızı sizinle de paylaşmayı isteriz. Atlantik Su Arıtma sistemleri olarak, saf su sistemleri konusunda yılların getirdiği deneyimle birlikte her türlü sistem konusunda eksiksiz bilgimiz ve titiz ustalığımız sayesinde kurulum, bakım, montaj ihtiyaçlarınızda en çok tercih edilen markalardan biri olmanın gururunu yaşıyoruz. Sağlam altyapımız ve dünya standartlarındaki çalışma biçimimizle birlikte kaliteden ödün vermemekteyiz. Sürekli yenilenen teknolojiye ayak uydurup sizler için her ürünün en uygun fiyatlısı ve dayanıklısını sunmaktayız. Bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir, cihaz kurulumu talep edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi, Satış, Keşif, Teknik Servis ve Fiyat Talepleriniz İçin Bize Ulaşın…
Atlantik Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri
Telefon:  +90 212 541 47 40
Mail: info@atlantiksuaritma.com
Adres: Kamiloba Mah. D-100 Karayolu Cad. No:585 A/1 Büyükçekmece – İstanbul