KONTEYNER TİPİ SU ARITMA

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Bizimle İletişime Geçin..

Dünyada yaşanan içme suyu azlığı ve var olan kullanılabilir suların kirlenmesi sebebi ile artan temiz su ihtiyacı su arıtma sistemleri ile karşılanmaktadır. Bu hizmete gün geçtikçe talebin artmasıyla birlikte teknolojik gelişmeler sayesinde de çeşitlilikleri  artmaktadır. Atlantik Su Arıtma olarak bizler de bu gelişmeleri yakından takip etmekte ve tüm gelişmelere uyum sağlamak amacı ile ar ge çalışmalarına ağırlık vermekteyiz. İnovasyon ve yenilik adına yapmış olduğumuz çalışmalar ile tüm su arıtma cihazlarındaki kalite standartlarını takip edip bu standartları aşmayı kendimize hedef edinmiş durumdayız.

Tüm arıtma sistemlerindeki uzmanlığımız elbette konteyner tipi su arıtma sistemlerinde de devam etmektedir. Elbette bu sistemin en güzel özelliği kolay taşınabilmesidir. Bu kolaylık sayesinde geçici çalışma alanlarına taşıyabileceğiniz su arıtma sistemine sahip olacaksınız. Aynı zamanda enerjiden tasarruf sağlamış oluyorsunuz. Arıtılması gereken su hangi çeşit ise ona uygun olan sistemi sizlere sunmaktayız. Ayrıca kolaylıkla kullanmanız için gereken her şey yapılmaktadır.

İhtiyacınıza uygun olarak konteyner içindeki su arıtma sistemi değiştirilebilmektedir. Örneğin deniz suyunu arıtmanız gerekirken o sistemi kurdurup ardından şebeke suyunu arıtmayı tercih ettiğiniz takdirde konteyner içerisine ona uygun sistemi kurdurabilirsiniz. Daha sonra geriye sadece sistemin ihtiyaç duyduğu hatları sağlamak kalmaktadır. Atlantik Su Arıtma ihtiyacınız doğrultusunda her talebinize uygun çalışmaya hazırdır. İşiniz değişken olsa da Atlantik Su Arıtma sayesinde her su arıtma cihazını kullanabilirsiniz.

Konteyner Tipi Su Arıtmanın Avantajları Nelerdir?

Konteyner tipi su arıtma sistemlerinin en büyük avantajı kolay taşınabilmesidir. Ayrıca dilediğiniz zaman sistemi değiştirebilir, farklı bir mekanizma kurdurabilirsiniz. İşiniz özellikle sürekli farklı alanlarda devam edebilir. Bulunduğunuz alana yaptırmak istemediğiniz su arıtma cihazını konteyner tipinde satın alıp değişen mekanlara kolaylıkla taşıyabilirsiniz. İhtiyacınıza ve kullanacağınız suyun kapasitesine göre ayarlanan özellikleri ile birlikte her su arıtma cihazını Atlantik Su Arıtma‘da bulabilirsiniz. Suyun debisine, istenen kapasiteye ve suyun özelliklerine göre değişiklik gösterebilecek her sistem firmamızda mevcut olup arıtım için gerekli bilgi ve tecrübeye sahip çalışanlarımız ile iletişime geçmeniz halinde gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Aynı zamanda konteyner tipi su arıtımında en önemli nokta kurduğunuz sistemi kolaylıkla değiştirebilmenizden geçer. Bu işlemi uzman kişilere yaptırmanız özellikle çok önemlidir. Çünkü aksi takdirde konteynerın kullanacağı alanı daraltabilirsiniz. Bu nedenle sistemlere zarar verebilirsiniz.

Neden Konteyner Tipi Su Arıtmayı Tercih Etmelisiniz?

 

konteyner tipi su arıtma sistemleri taşınabilir, portatif ve kullanışlı olmasının yanında sizin kullanmak istediğiniz alana göre projelendirilip kalıcı olmasa da kullanıldığı zaman performansı oldukça yüksektir. Nereye götürmüş olursanız olun Atlantik Su Arıtma güvencesi ile birlikte kaliteden ödün vermeyen sisteminizden verim alabilirsiniz. İnşaat sektöründe çalışıyor olabilirsiniz örneğin temiz suya ihtiyacınız olduğu halde işiniz bittiğinde götürebileceğiniz bir sistem arayışında olabilirsiniz. Bu durumda konteyner tipi su arıtma tam size göre. İşiniz bittiği zaman eşyalarınız ile birlikte taşıyabilirsiniz. Bu sistem sürekli yerleşik sistemleri kurmaktan daha kullanışlıdır. Ayrıca daha az maliyetlidir.

Konteyner Tipi Su Arıtmanın Fiyatı Ne Kadardır?

Her sistemde olduğu gibi konteyner tipi su arıtmada da en önemli nokta fiyat belirlenirken sizin istediğiniz özellikleri göz önünde bulundurmaktan geçmektedir. İstediğiniz kapasite, arıtmak istediğiniz suyun karakteri ve debisi nasılsa fiyat da ona göre değişmektedir. Atlantik Su Arıtma her koşulda kaliteli malzemeden ödün vermeden uygun fiyat ile hizmet sunmaya devam etmektedir. Bu istikrarımız yıllardır bozulmadan devam etmekte ve sizlerin memnuniyetiniz için çözümler bulmaya devam etmekteyiz. Su arıtma sistemlerinde Avrupa standartlarındaki ürünlerimiz ve yüksek verimimiz aynı şekilde devam ederken aynı zamanda değişen ve gelişen teknolojiye sağladığımız uyum da sürekli artmaya devam etmektedir.

Çalışanlarımızın gerek konteyner su arıtma sistemleri için gerekse diğer sistemler için sık sık yurtdışında değişime uyum amaçlı aldıkları eğitim sizlere sunduğumuz imkanları da sürekli arttırmaktadır. Bu nedenle fiyat konusunda endişeniz varsa alabileceğiniz en kaliteli ürünleri Atlantik Su Arıtma güvencesiyle uygun fiyata alabilirsiniz. Ayrıca bütçenize uzun vadede katkı sağlayabilirsiniz. Lakin iyi işçilikle ve kaliteli malzemelerle kurulmayan sistemlerin ömürleri çok uzun olmamaktadır. Bu süre kullanılan materyallerin de ömrü ile ölçülmektedir. Atlantik Su Arıtma uzman çalışanları ve kaliteli ürünleri ile ihtiyacınız olduğu her alanda her zaman hizmetinizdedir.

Konteyner Tipi Su Arıtma Sistemi Nasıl Çalışır?

Konteyner tipi su arıtma sistemleri aslında diğer su arıtma cihazlarından farksızdır. Tek ayrılan nokta taşınabilirdir. Yerleşik bir düzenden ziyade kullandığınız su arıtma cihazını taşınabilir konteyner sayesinde işiniz neredeyse oraya taşıyabilirsiniz. Bu taşıma sırasında hasar almaz. Sistem hasar seviyesini minimuma indirecek şekilde mühendislerimiz tarafından tasarlanmaktadır. Diğer su arıtma sistemlerinden bir farklı yönü de gidilen yerdeki bağlantıları kurmaktır. Belirli yerleşik bir düzeneği olmadığı için gidilen yerde gelen suyun ve arıtılan suyun tesisatı yapılmalıdır. Bunun için uzman kadromuz her zaman yanınızdadır. İletişim kurmanız halinde hem gerekli bakımlar hem de kurulumlar firmamızın uzman çalışanları tarafından kısa sürede yapılabilmektedir.

Atlantik Su Arıtma olarak bizler konteyner tipi su arıtma sistemini deniz suyuşebeke suyu veya kuyu suyu arıtmak isterseniz her isteğinize uygun olarak tasarlanan cihazlarımızı sizin kolay kullanımınız için gereken her şeyi yapıp teslim etmekteyiz. Atlantik Su Arıtma güvencesi ile aldığınız tüm sistemler kullanılırken de Atlantik Su Arıtma‘nın güvencesi altındadır. Olası bir hasar veya bakım ihtiyacınıza ustalarımız, gerektiğinde yedek parça temini de yaparak yardımcı olurlar. Bir kez bizi tercih ettiğinizde temizleme, bakım veya montaj hizmetlerini kolaylıkla alabileceksiniz. Bu konuda tanıdığınız, güvendiğiniz kişiler ile uzun yıllar işinize devam edebilirsiniz. Bu imkanı sağlarken sizlerden yalnızca memnuniyetinizi iletmenizi istemekteyiz. Firmamız bize ulaşmanız durumunda gerekli bilgileri alabileceğiniz çalışanlarımızla bir telefon uzağınızdayız.

Konteyner Tipi Su Arıtımında Atlantik Su Arıtma’nın Farkı Nedir?

Konteyner tipi su arıtımında da diğer tüm su arıtma sistemlerinde olduğu gibi oldukça iddialıyız.  Atlantik Su Arıtma yılların deneyimi ve kendine olan güveni ile rakiplerini oldukça geride bırakan, arge ve inovasyon yatırımları ile birlikte sürekli kadrosunu geliştiren, kullandığı malzemelerin kalitesini arttıran ender firmalardandır. Müşteri memnuniyetimiz oldukça yüksek olmak ile birlikte bizlere ulaşan herkese yardımcı olmayı vazife biliriz. İstediğiniz sistem ne olursa Atlantik Su Arıtma olarak o sisteme uygun cihazı, filtre seçenekleri ve depo kapasitesini hesap ederek yalnızca size ve ihtiyacınıza özel hizmet sunmaktadır. Bu hizmetin fiyatlandırılması önce sizin bütçeniz düşünülerek hesaplanır. Olabildiğince düşük fiyatlarla üstün hizmet sunma konusundaki ısrarımızı devam ettirmekteyiz.

Atlantik Su Arıtma cihazları; konteyner, ev tipiendüstriyel veya diğer kullanım alanlarında profesyonel hizmet sunma amacı ile yaptığı yatırımları sizlerin olumlu geri dönüşleri sayesinde kanıtlamış bir markadır. Bu kanıtlar müşterilerimizin tavsiyeleri ile büyüyüp gelişmekte ve bizleri tanımayanlara ulaşmaktadır. Tüm su arıtma sistemlerinde oldukça iddialı olmakla birlikte iletişime geçebilirsiniz. Yalnızca bilgi almak için bile bizi ziyaret etmenizi ve tanımanızı isteriz. Atlantik Su Arıtma ailesine sizleri de bekleriz.

Detaylı Bilgi, Satış, Keşif, Teknik Servis ve Fiyat Talepleriniz İçin Bize Ulaşın…
Atlantik Arıtım ve Mühendislik Dış Tic. Ltd. Şti.
Telefon:  +90 212 541 47 40
Mail: info@atlantiksuaritma.com
Adres: Kamiloba Mah. D-100 Karayolu Cad. No:585 A/1 Büyükçekmece – İstanbul