Kartuş filtre ve kapları su ve benzeri sıvılarda partikülü giderme fonksiyonuna sahiptir. Katıları filtrelemek için kullanılır. Yani katı parçaları sıvılardan arındırılmasında kullanılır. Endüstride yaygın olarak kullanılan ve neredeyse her endüstride faydalı bir şekilde kullanılmaktadır. Bir filtrasyon teknolojisi olup hijyen ve hassasiyet gerektiren endüstrilerde kullanmak için son derece elverişlidir. Hem sanayide hem de gündelik hayatta sıkça kullanılmaktadır.

Kartuş filtre ve kapları istenilen suyun niteliğine göre farklı boyut ve modellerde olabilen fiziksel arıtma yöntemlerinde kullanılır. Suyun kapasitesi baz alınarak bu kaplar değişkenlik göstermektedir.  Pek çok filtreleme hizmetleri için yaygın şekilde kullanılmaktadır. Kimya sanayisinde akışkanların filtrasyonu, içme suyu, proses suyu, soğutma suyu ve atık su filtrasyonu ve gıda sektöründe yağ, meyve suyu, süt ve alkollü içeceklerin filtrasyonu için kullanılır.

Kartuş Filtre

Kartuş Filtre
Çağımızda son derece yaygın bir kullanıma sahip teknik bir üründür. Böyle teknik ürünlerde kullanım değeri son derece önemlidir. Çünkü genellikle endüstride yaygın şekilde kullanıldığı için teknik bir arıza veya işlev bozukluğu büyük maliyetlere yol açabilmektedir. Ürünün kullanım süresi ve kalitesi uzun vadede faydalı olmalıdır. Bu teknik parçaların üretim biçimi, kullanılan malzeme kalitesi ve işçiliği arıza vermeyecek şekilde tam bir fonksiyona sahip olmalıdır. Firma malzeme kalitesinden kaçınmadan ve üretim aşamasında hassasiyet göstererek bu ürünlerin imalatını gerçekleştirmelidir. Ürünün kullanımı, kalite kontrolü yapılmıştır. Ayrıca test edildikten sonra piyasaya sürülmelidir.

Kartuş filtre ve kapları son derece hassasiyet ve önem gerektiren bir işlevi yerine getirmektedir. Dolayısıyla ürün kalitesi ve işlevinden taviz verilmeden alıcıya sunulması gerekmektedir. Firma satışını yaptığı bu ürünleri güvencesini de vererek alıcıya sunmaktadır. Satışı yapılan bu ürünlerin tartışma götürmez bir kalitesi olduğu sektörde yaygın şekilde bilinmektedir. Ticari kazancın ötesinde firma ürün hassasiyetini ve işlevini göz önünde bulundurarak hizmete sunmaktadır.

Firma olarak en kaliteli ürünleri müşterilerin istifadesine sunmaktadır. Uzun ömürlü ve kullanışlı bu ürünler müşteri beklentisini karşılayacak düzeydedir. Firma bu ürünleri ticari kaygıya düşmeden en makul fiyatlarla satışa sunmaktadır. Detaylı bilgi için kolaylıkla iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Kartuş filtreler sudaki micron birimlerine göre suyu filtreleme yaparak sudaki kum, çamur, yosun vb kaba tortu olarak adlandırdımız suda istemeyen parametreleri arıtmak için kullanılmaktadır.

Kartuş Filtre Kullanım Alanları

Mesela kartuş filtreler arıtma sistemlerinin önünde filtreleme görevi amaçlı kullanılmaktadır. Ayrıca endüstri sanayinde yağ, mazot süzme amaçlı kullanılmaktadır. Aynı zamanda boyutları kapasiteye göre değişkenlik göstermektedir.

Kartuş Filtre Kapları

Kartuş Filtre Kapları

 

Ayrıca Detaylı Bilgi, Satış, Keşif, Teknik Servis ve Fiyat Talepleriniz İçin Bize Ulaşın…
Atlantik Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri
Telefon:  +90 212 541 47 40
Mail: info@atlantiksuaritma.com
Adres: Kamiloba Mah. D-100 Karayolu Cad. No:585 A/1 Büyükçekmece – İstanbul