İÇME SUYU ARITMA

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Bizimle İletişime Geçin..

İçme suyu arıtma sistemleri sevdikleriniz, aileniz veya müşterileriniz için yapabileceğiniz en iyi yatırımlardan biridir. İçme suyu olarak şebeke suları fazlası ile kireçli, bulanık ve maalesef zararlıdır. Paketlenmiş sularda ise beklemeden kaynaklı kirlilik meydana gelmektedir. Dışarıdan bakıldığında arada fark varmış gibi görünmese de oldukça zararlıdırlar. Paketler pet şişe veya plastik olabilir, bu durum tehlikeyi daha da arttırarak kanserojen maddelerin çokluğunu göstermektedir. Bizler soluduğumuz hava da bile oksijen ararken böylesine önemli bir hususta dikkatsizlik edilemeyeceğini düşünüp sizin için en iyi su arıtma cihazlarını tasarladık ve beğeninize sunduk. Şimdiye kadar aldığımız olumlu geri dönüşler sayesinde artan motivasyonumuzla birlikte her geçen gün kendimizi daha çok geliştirmekte ve ar-ge çalışmaları ile size en iyi sistemleri sunmaya gayret ediyoruz.

İçme Suyu Arıtma Sistemi Nedir?

İçme suyu arıtma sistemi; normalde içme suyu olarak kullanılan suların arıtılıp, suyun sertlik seviyesine göre filtrelerden geçirilip gerekirse farklı seçenekler ile tadını ve besleyiciliğini size göre ayarlayabileceğimiz sistemlerdir. İçme suyu arıtımında genellikle Ters Ozmoz cihazları kullanılmaktadır. İhtiyacınız ne kadar suyun arıtılması ise o yönde kapasite artırımı veya farklı filtre seçenekleri ile size özel projelendirilip sunulan cihazlarımız yüksek kalite standartlarında olmasının yanında yüksek performansı sayesinde beklentilerinizi karşılar ve uzun ömürlü çalışma sistemleri sayesinde yıllarca yenilemeye ihtiyaç duymazsınız. Ancak ne kadar uzun ömürlü olursa olsun ara sıra bakım ve filtre temizleme işlemleri yapılmasına ihtiyaç duyulması oldukça normal bir durumdur. Böyle ihtiyaçlarınızda da Atlantik Su Arıtma olarak her türlü hizmeti sunmaya hazır olduğumuzu belirtmekte fayda görüyoruz.

İçme Suyu Arıtma Sistemi Faydalı mıdır?

İçme suyu arıtma sistemleri elbette faydalıdır. Arıtılmamış sulardaki zararlı maddeler vücudumuza ve eşyalarımıza zarar vermekte, hayat kalitemizi düşürmektedir. Su arıtma cihazları sayesinde zararlı madde, kireç ve tortulardan arındırılan temiz, sağlıklı su kullanıma hazırdır. Ayrıca size ulaşan su kullandığınız her alandaki verimi arttırmaktadır. Arıtılan suyla arıtılmamış su arasındaki fark arıtma sistemlerinin ne kadar gerekli olduğunu çok iyi kanıtlamaktadır.

 

İçme Suyu Arıtma Sisteminin Zararı Var mıdır?

Hayır, içme suyunun arıtılmasının bir zararı yoktur ancak bazı sistemler eksik filtreler ile çalıştığından kullanılan suda olması gereken bazı mineraller eksik kalabiliyor. Bu sebeple su arıtma cihazlarını güvendiğiniz firmalardan tedarik etmelisiniz. Ayrıca gerekli bilgilendirmenin yapılmasını mutlaka talep etmelisiniz. Atlantik Su Arıtma, tüm bu gerekli işlemleri yıllardır titizlikle uygulamakta ve sahip olduğu donanımlı kadro ile kendisini sürekli geliştirmektedir. İhtiyacınız su arıtma cihazı veya sahip olduğunuz cihazın bakımı veya gerekli yedek parçası ise bile firmamıza başvurunuz halinde mümkün olan en iyi hizmet her zaman sunulacaktır.

İçme Suyu Arıtma Maliyeti Ne Kadardır?

Her üründe olduğu gibi su arıtma cihazlarında istenen model, kalite ve kapasiteye göre fiyatlar  değişmektedir. Bunun yanında güvenilir markaların tercihi ile en yüksek kaliteyi az maliyetle elde etmek mümkündür. Atlantik Su Arıtma yılların deneyimi sayesinde bu konuda kendine ve kadrosuna güvenmekte, sizlere her fırsatı uygun fiyat ile sunmaktadır. Sitemizde yer alan ürünlerimiz sizlere özel projelendirme sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Ayrıca bakımlarınızı ve filtre değişimlerinizi yapabilir, kurulum montaj hizmetini yapabiliriz.

İçme Suyu Arıtma Cihazı Seçimi Nasıl Yapılır?

İçme suyu arıtma cihazları kullanım alanlarına göre modellenip kapasitesi kullanılan alanın büyüklüğüne göre arttırılabilir. Eğer büyük bir işletme veya yalnızca ev sahibiyseniz her bütçeye uygun kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz. Böylece temiz suya sürekli olarak kavuşabilirsiniz. Musluktan akan suyun kalitesi ile arıtılan suyun kalitesinin arasındaki farkı Atlantik Su Arıtma yetkilileri sizlere gösterebilir, cihazın gerekliliğini daha iyi anlayabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda sizlere ulaşacak olan yetkililerimiz konu hakkında oldukça bilgilidir. Ayrıca donanımı ve yetenekleri sayesinde her sorunuzu yanıtlamakta ve kurulum hizmeti sunmaktadır. Yalnızca bilgi almak için bile olsa bize ulaşabilirsiniz.

İçme Suyu Arıtma Sistemleri Nereden Satın Alınmalıdır?

İçme suyu arıtma sistemleri güvenilir markalardan ve deneyimli firmalardan satın alınmalıdır. Bu güven ancak yılların birikimiyle sunulmaktadır. Bu birikim Atlantik Su Arıtma‘da fazlası ile bulunmakta ve sizlere uygun olan cihazları kullanacağınız suyun değerlerine göre seçilmektedir. Bu sebeple yetkililerimiz sizlerin talebi üzerine ilk olarak su analizi yapmaktadır. Böylece hangi cihazı hangi kapasite ile kullanmanız gerektiği bilgisini sizinle paylaşırlar. Kullanmanız gereken cihazlar Atlantik Su Arıtma kalitesi ile düşük maliyetle sizlere ulaştırılmaktadır. Kurulum sonrasında da ihtiyacınız olduğu takdirde yetkililerimiz size ulaşmakta ve gereken her hizmeti sunmaktadır. Firmamız tüm su arıtma sistemlerinde en beğenilen markalar arasında yer almaktadır. Bu beğeniyi bizleri tercih eden müşterilerimize ve ilgisi dolayısı ile kullanıcılarımıza teşekkür ederiz.

İçme Suyu Arıtma Sistemi İçin Neden Atlantik Su Arıtma Tercih Edilmelidir?

İçme suyu arıtma sistemleri basit görünmektedir. Lakin oldukça karmaşık yapıda ve bol seçenekli modelleri bulunan sistemlerdir. Bu karışıklık aslında sunulan fonksiyonlara ve kullanıcıların ihtiyaçlarına göre şekillendirilmesinden kaynaklıdır. Atlantik Su Arıtma bu esnekliği size fazlası ile sağlama imkanına sahiptir. Atlantik Su Arıtma, sizlere ihtiyacınız doğrultusunda kesintisiz su arıtma özelliğine sahiptir. Güncelleme opsiyonu olan, sessiz, kolay çalışan su arıtma cihazlarını diğer firmalardan daha uygun fiyata sunmaktayız. Kaliteli ürün, yedek parça ve teslim edildikten sonraki bakımlarını yapma hususunda yalnızca montaj kısmında değildir. Siz ne zaman isterseniz ihtiyacınıza yanıt vermeye hazırdır. İşlerinde usta ve deneyimli çalışanlarımız sorularınızı anlamaktadır. Çözümler üretmekte firma olarak inovasyona verdiğimiz önemi burada kanıtlayıp teknolojiyle uyumlu çalışarak gelişmeleri takip etmekteyiz. Ayrıca bunları uygulamak için ar-ge yatırımlarına öncelik vermekteyiz.

Atlantik Su Arıtma olarak sizin, sevdiklerinizin ve doğanın dostu olma yolunda hızla ilerlerken yanımızda olup deneyimlerimizden ve uygun fiyatlarımızdan faydalanan kullanıcılarımızın desteği ile daha da büyümeyi hedefliyoruz. İhtiyacınız doğrultusunda su analizi ile başlayarak size uygun olan sistemi kurmaktayız. Yılların getirdiği deneyim ve bilgi sayesinde ihtiyacınız olduğunda yanınızda bulunmaktan memnuniyet duymaktayız. Talebiniz yalnızca su arıtımı olsa da doğru sistem ve yöntemlerle maliyetleriniz net biçimde azalacaktır. Alanında uzman kadronun yanı sıra kaliteli malzeme ve işçilik sayesinde bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız. Her geçen gün kendimizi geliştirmeye önem vermekteyiz.

Atlantik Su Arıtma Tercih Etmek Neden Önemlidir?

Su arıtma cihazlarındaki gerekli tüm püf noktaları bilerek, olumsuz geri dönüşleri dikkate almaktayız. Ayrıca eksik yanlarımızı geliştirmek ve törpülemek için her yatırımı yapmakta ve sizlerle paylaşmaktayız. İçme suyu arıtma sistemlerini Atlantik Su Arıtma‘dan uygun fiyat ve yüksek kalite ile edindikten sonra hayatınızdaki kaliteyi de arttırarak devam edip bizlere duyduğunuz güveni de arttırarak hayatınıza devam edebilirsiniz. İçme suyu veya diğer arıtma sistemleri konularında Atlantik Su Arıtma ve tüm kadrosu yıllarca sürdürdüğü güven politikasını daha da sağlamlaştırarak yoluna devam ederken sizleri de bu güzel ailenin bir parçası olarak aramızda görmekten mutluluk duyarız. Sitemizdeki bilgilerin yetersiz gelmesi durumunda müşteri hizmetlerimizi arayıp iletişim kurabilirsiniz. Böylece bilgilenebilirsiniz ve kararınızı verdikten sonra tercihiniz yönündeki cihazı satın alabilirsiniz. Satın aldıktan ve kullandıktan sonra da her zaman yanınızda bulunmaktayız. İstediğiniz zaman size hizmet sunmaya hazır olan çalışanlarımız ile memnuniyetinizi arttırma hedefi ile devam etmekteyiz.

Detaylı Bilgi, Satış, Keşif, Teknik Servis ve Fiyat Talepleriniz İçin Bize Ulaşın…
Atlantik Arıtım ve Mühendislik Dış Tic. Ltd. Şti.
Telefon:  +90 212 541 47 40
Mail: info@atlantiksuaritma.com
Adres: Kamiloba Mah. D-100 Karayolu Cad. No:585 A/1 Büyükçekmece – İstanbul