Deiyonize Su Arıtma Sistemi

Tüm su arıtma cihazlarının hizmetinde olduğu gibi deiyonize saf su arıtma sisteminde de sizlerle çalışmaktan, deneyimimizi paylaşıp uygun fiyat ve ustalığımız ile yüzünüzü güldürmekten memnunuz. Özellikle de endüstriyel alanların ihtiyaç duyduğu bu sistem Atlantik Su Arıtma güvencesi ile sizlerle birlikte.. Sitemizden gerekli bilgilendirmeyi sağlayabilir ayrıca cevabını bulamadığınız bir konu veya aklınıza takılan bir soru olduğu takdirde bizlere ulaşabilirsiniz.

Deiyonize Saf Su Arıtma Nedir?

Deiyonize saf su arıtımı genel anlamı ile suyun içerisindeki iyonları uzaklaştırma işlemidir. İyonlar pozitif veya negatif yüklü olabilirken sudaki yabancı maddeler bu iyonlara tutunmaktadır. Bu sebeple iyonların uzaklaştırılması suyu saf hale getirir.

Deiyonize Saf Su Arıtımı Nasıl Yapılır?

Deiyonize su, diğer adı ile saflaştırılmış su temel anlamda iyonlardan arındırılmış sudur. Suyun içerisinde doğal olarak bulunan elementler vardır. Bu elementler demir, sodyum gibi minerallerin yanında aynı zamanda pozitif yüklü iyonlar yani katyonlar ve anyon olarak adlandırılan negatif yüklü iyonlardır. Suyun saflaştırılması iyonlardan arındırmakla mümkündür. Bu ayırma, temizleme işlemi deiyonize cihazları ile mümkün olmaktadır. Arındırılan suda iyonlar olmadığı için hiçbir iletkenlik göstermez. Bu durum özellikle saf suya ihtiyaç duyan sektörler için kullanışlıdır. Bu sektörlerin başında sağlık ve medikal, boya ve otomotiv sanayisi gelmektedir. Sektörler kendi ihtiyaçlarına göre ürün seçmekte ve kullanmaları gereken suyun özelliklerine göre cihaz almaktadır.

Saf su oldukça hassas bir konudur. Çünkü ihtiyaç duyan sektörlerde hata kabul edilemez. Özellikle su gibi üretimde temel özellikleri olan bir konuda yanılma payının olmasını istemezler. Atlantik Su Arıtma olarak bizler her konuda olduğu gibi bu konuda da elimizden geleni yapmakta ve sıfır hatasız üretim yapabilen cihazları sizlere ulaştırmaya gayret etmekteyiz. Sizler ihtiyacınız doğrultusunda istediğiniz ürünleri belirledikten sonra biz firma olarak çalışanlarımız ve müşteri hizmetlerimiz ile birlikte sizin her ihtiyacınızı karşılamaktayız.

Deiyonize Saf Su Arıtımında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Deiyonize su arıtım cihazı satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli özellik kullanılan malzemelerin kalitesidir. Güvendiğiniz firmalardan güvenle alışveriş yapabilmeli, sonrasında ihtiyacınız olması durumunda yedek parça veya bakım hizmetleri alabilmelisiniz. İşinde uzman kişiler tarafından kurulumu yapılırsa size daha iyi bilgilendirme yapabilir. Aynı zamanda ihtiyaçlarınızı doğru anlayıp sistem gereksinimi size uygun olan cihazı seçmenizi sağlarlar. Doğru tercihler sayesinde siz de en uygun cihazı deneyimli kişilerden alma şansı kazanırsınız. Atlantik Su Arıtma olarak siz değerli müşterilerimize deiyonize su arıtımında olduğu gibi diğer ihtiyaç duyduğunuz su arıtma sistemlerinde de yardımcı olmaktayız. Bizimle görüşüp ihtiyaçlarınıza uygun ürün seçeneklerimizi öğrenebilirsiniz. Uzun vadeli kullanabileceğiniz kaliteli malzemelere sahip cihazları satın alabilirsiniz. Ardından kurulum ve bakım hizmetlerimiz ile ihtiyaçlarınıza yanıt verir, doğru bilgilendirmeyle profesyonel hizmet almanızı sağlarız. Sizin de ihtiyacınız deiyonize saf su arıtma sistemi ise doğru adrestesiniz.

Deiyonize Saf Su Arıtma Cihazı Hangi Alanlarda Kullanılır?

Deiyonize Su Arıtma Sistemi

Deiyonize saf su özellikle endüstriyel alanda kullanılmakta, tercih edilmektedir. Genel anlamı ile sudaki iyonların uzaklaştırıldığı sistem saf su ihtiyacının olduğu her alanda kullanılmaktadır. Örneğin parfüm üretilirken hiçbir kokusu veya iletkenliği bulunmayan sulara ihtiyaç duyulmaktadır. Çünkü parfümlerin içeriği suyun içeriğine bağlıdır.

Ne kadar saf olursa o kadar istenen sonuç elde edilmektedir. Yalnızca parfüm üretilirken değil, aynı zamanda sağlık sektöründe, kataforez sanayisinde, döküm, kimya, otomotiv, tekstil, enerji, boya, medikal ve kaplama sanayilerinde kullanılmaktadır. Kısacası saf suya ihtiyaç duyulan her sektörde deiyonize saf su arıtma cihazı bir ihtiyaç haline gelmektedir. Fakat bu sektörlerin hepsi birbirinden farklı olduğu gibi ihtiyaç duydukları suyun saflık oranı da farklıdır. Bu oranlar kullanılan cihaza göre değişmekte ayarlamaları yapılmaktadır. Bu sebeple bilgili, işinde deneyimli firmaları tercih etmeniz deiyonize saf su için de geçerlidir. Atlantik Su Arıtma olarak bilgi birikimi ve deneyimlerimizi sizlere sunmaktan, ihtiyacınız olan deiyonize su arıtma cihazınızı sizlere özel projelendirip uygun fiyatla erişmenize olanak sağlamaktayız. Atlantik Su Arıtma güvencesi ile hem cihazları kaliteden ödün vermeden satın alabilirsiniz hem de bütçenizi zorlamadan montaj, kurulum ve bakım ihtiyaçlarınızı tek bir satıcı ile çözebilirsiniz.

Deiyonize Saf Su Arıtımı Maliyeti Ne Kadardır?

Her sistemde olduğu gibi deiyonize saf su sisteminde de cihazdan cihaza, su debisine göre fiyat değişimi olmaktadır. Maliyeti yüksek gibi görünse de Atlantik Su Arıtma firmasından alacağınız her cihaz Avrupa standartlarında kaliteli malzemelere sahiptir ve bütçe dostudur. Aynı zamanda çalışanlarımızın deneyimi, ustalığı sayesinde her ihtiyacınızda ulaşabileceğiniz iletişim numaralarımızla yanınızda olmaya özen göstermekteyiz. Yedek parça temini, cihaz montajı, bakımı da dahil olmak üzere profesyonel hizmetlerimiz sizlere kolaylık sağlamaktadır.  Sitemizde yer alan tüm sistem ve cihazlar sizler için uygun fiyatlı ve kullanışlıdır. Bu durum bizi rakiplerimizden çok daha öteye taşımaktadır.

Diyonize Arıtma Cihazı

Diyonize Arıtma Cihazı

Neden Atlantik Su Arıtma Firmasını Tercih Etmelisiniz?

Atlantik Su Arıtma sizlere tüm su arıtma cihazlarında uygun fiyat ve yüksek kalite ile ulaştırmayı temel ilke haline getiren ender markalardandır. Profesyonel çalışanlarımız, ilgili ve deneyimli kadromuzla uzun yıllardır hizmet verdiğimiz müşterilerimizin geri dönüşlerini dikkate almaktayız. Ayrıca fikirlerinize önem verip görüşleriniz doğrultusunda kendimizi geliştirmeye çalışmaktayız. Bu azim ve kararlılık sayesinde sizlerle birlikte büyüyen markamız Türkiye’nin sayılı firmalarından biri haline gelmiştir. Bu kalite garantisi sizlere güven aşılamaya devam etmektedir. Aynı zamanda olumlu yorumlarınız sayesinde daha fazla kişiye hizmet vermemizi sağlamaktadır. Atlantik Su Arıtma cihazları deiyonize saf su arıtma sisteminde, su yumuşatma sisteminde veya diğer ihtiyaçlarınızda kaliteli malzeme imkanı sunmakla birlikte iyi işçilik ile uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünleri hizmetinize sunmakta, ayrıca isteğiniz üzerine yedek parça temini sağlar, var olan cihazlarınızın bakımını yapma ve kurulum, montaj hizmetlerini sunmaktayız.

Pandemi dönemi ve sonrasında suyun kalitesinin önemi daha fazla anlaşılmıştır. Su arıtma cihazlarına olan talep artmıştır. Atlantik Su Arıtma hijyene ve sağlığa verdiği önemi bu dönem sayesinde tüm dünyada olduğu gibi daha da arttırmış ar-ge çalışmalarını bu alanda arttırmıştır. Gelişen teknolojiden olduğunca faydalanmaya çalışan firmamız gün geçtikçe daha fazla gelişip, gelişen teknolojiye adapte etmektedir. Bu adaptasyon süreci elbette yalnızca araştırma ve geliştirmelerimizle sınırlı değildir. Aynı zamanda çalışanlarımız da bilgilendirilmekte gerekli bilgilendirmeyi sizlere sürekli yapmaktadırlar. Bizleri tercih ettiğiniz sürece göreceğiniz gibi kaliteli ürünleri uzun vadede kullanabilirsiniz. Enerjiden tasarruf imkanı sağlamanın yanında cihazlarınız içinde iyi bir karar verip onları da uzun süre kullanabilme imkanına kavuşacaksınız.

Deiyonize sistem için sizlere en uygun fırsatlar Atlantik Su Arıtma firması ile sunulup, kaliteli hizmet alabilmeniz adına gereken tüm düzenlemeler sürekli güncellenmektedir. Firmamız işiniz ve bütçeniz için her imkanı sunmakta, ihtiyacınız olduğunda yanınızda olmaya özen göstermektedir. Hijyen, kusursuz çalışma ve profesyonel kadrosu sayesinde diğer firmalara kıyasla oldukça beğenilmektedir. Çalışma stilimizi sizlerin istekleri üzerine değiştirmekte ve size uyum sağlamaktayız. Kişilere özel projelendirme ve hizmet için aradığınız her şey Atlantik Su Arıtma cihazlarında. Sizleri de aramızda görmek bizleri fazlasıyla memnun edecektir.

Detaylı Bilgi, Satış, Keşif, Teknik Servis ve Fiyat Talepleriniz İçin Bize Ulaşın…
Atlantik Arıtım ve Mühendislik Dış Tic. Ltd. Şti.
Telefon:  +90 212 541 47 40
Mail: info@atlantiksuaritma.com
Adres: Kamiloba Mah. D-100 Karayolu Cad. No:585 A/1 Büyükçekmece – İstanbul