Degazör Su Arıtma

Degazör su arıtma sistemi de diğer su arıtma sistemleri gibi oldukça teferruatlı, karmaşık ve hassastır. Kullanım alanlarına göre çeşitli özelliklerle zenginleştirilebilir, ayarlamalar yapılabilir. Bu ayarlamalar elbette profesyonel kişiler tarafından yapılmalı, sonrasında yaşanabilecek mağduriyetlerin önüne geçilmelidir. Lakin yaşanma olasılığı olan aksilikler kullanılan alanlardaki verimliliği sekteye uğratırken maddi zararlarlada karşı karşıya bırakabilir. Tüm bunların yaşanmaması için özellikle de degazör su arıtma sistemlerinde profesyonel olan çalışanlarımız, sizlerin taleplerine uygun cihaz seçimi ve tasarımı yapabilecek mühendislerimiz ve sizinle ilk iletişimi sağlayan halkla ilişkiler kadromuz ile Avrupa standartlarındaki hizmet kalitemizle sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duymaktayız.

Degazör Su Arıtma Sistemi Nedir?

Degazör su arıtma sisteminin temel işlevi ham suyun içerisinde bulunan eriyik haldeki gazları gidermek, suyu arıtmaktır. Suyun içerisinde hem doğal gazlar hem de arıtım esnasında oluşan gazlar var olabilmektedir. Degazör su arıtma sistemleri reçineler yardımı ile suyun içerisindeki tüm gazları ayırt etmektedir. Basit bir arıtım sistemi olan degazör bakım gerektirmez ve kullanımı kolaydır. Diğer sistemlerle entegre olarak kullanılırken arıtmayı sekteye uğratmadan kesintisiz çalışma özelliğine sahiptir.

Degazör Su Arıtma Sisteminin Çalışma Prensibi

Degazör Su Arıtma

Degazör su arıtma sistemleri suyun üst kısmındaki dağıtım difüzörden üniteye giriş yapması ile çalışmaya başlamaktadır. Su daha sonra degazörün üst kulesinde bulunan dondurulmuş halkalara temas ederek aşağı doğru süzülmektedir; sonrasında degazör fanının verdiği hava ile suyun gazlarla ilişiğini kesilerek arıtma sağlamaktadır. İşlem gören su alt depoda toplanır ve kullanıma hazır halde kullanıcıya ulaşır. Burada özellikle de iç parçaların kalitesi, malzemesi ve işçiliği fazlası ile önem taşımaktadır. Lakin özenle seçilmeyen bu parçalar suyun arıtılma kalitesini düşürmektedir. Bu da sizlere daha kötü performanslı bir çalışma sunabilmektedir. Atlantik Su Arıtma Sistemleri diğer arıtma sistemlerinde olduğu gibi degazör su arıtma sisteminde fazlasıyla iddialıdır. Bu iddia müşterilerimizin memnuniyet seviyeleri ile tescillenmekte, bizlerden aldıkları ürünlerle yıllardır su arıtmaya devam eden büyük işletmeler veya bireysel müşterilerimiz tarafından desteklenmeye devam etmekteyiz.

Degazör Su Arıtma Sistemi İle Sudaki Karbondioksit Nasıl Giderilir?

Öncelikle proses suyu, degazörün yukarıda bulunan dolgu malzemesine doğru sprey şeklinde püskürtülmektedir. Bu şekilde içerisinde bulunan karbondioksit gazı yavaşça dağılmaktadır. Sudan ayrılan karbondioksit gazı tankın üstünde bulunan havalandırma boynundan alçak basınç fanı sayesinde dışarı atılmaktadır. Proses suda bu arıtımın ardından ünitenin altındaki depoya iletilmektedir. Arıtılmaya devam etmektedir.

Degazör Su Arıtma Sistemi Hangi Durumlarda Tercih Edilmelidir?

Her sistemde olduğu gibi degazör su arıtma sisteminde de başrolde suyun analizi yer almaktadır. Suyun içerisinde çok fazla gaz bulunuyorsa degazör su arıtma sistemi mutlaka tercih edilmelidir. Aksi takdirde su arıtımın diğer aşamaları sekteye uğrayabilmektedir. Su arıtma performansı düşebilmektedir. İçerisinde fazlaca gaz bulunan suyun PH seviyesi oldukça değişiklik göstermektedir. Kullanılan alanda sıkıntı yaşanmasına neden olabilmektedir.

Degazör Su Arıtma Sistemi Fiyat Aralığı Nedir?

Degazör Su Arıtma

Diğer su arıtma sistemlerinde olduğu gibi demir mangan filtre sisteminde de fiyatı belirleyen müşterinin kapasite beklentisi, su arıtma hızı ve kullanım alanıdır. Sistem kurulmadan önce suyun kalitesi mutlaka ölçülmelidir. İhtiyaç doğrultusunda özelliklere sahip arıtma sistemleri tercih edilmelidir. Atlantik su arıtma olarak hizmetimiz yalnızca degazör su arıtma sisteminin kurulumu değil, aynı zamanda montajı, yedek parça temini ve sizlerin diğer ihtiyaçlarını en uygun fiyata sunmaya hazırız. Sizler bizimle iletişime geçerek ihtiyaç duyduğunuz sistem, filtre ve kapasite bilgilerini paylaşarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Aynı zamanda kullanılan malzemelerin özelliklerini ve kalitelerini öğrenebilirsiniz.

Degazör Su Arıtma Sistemi Faydaları Nelerdir?

Degazör su arıtma sistemi su arıtımının devamlılığı açısından oldukça faydalıdır. Arıtılacak olan suyun içerisindeki gazlardan arıtılması bir sonraki arıtma aşamasının daha sağlıklı sonuçlanmasını sağlamaktadır. Özellikle de suyun PH seviyesi fazlası ile önemli olup suyun kalitesi açısından elzemdir.

Degazör Su Arıtma Sisteminin Bir Zararı Var Mıdır?

Hayır, degazör su arıtma sisteminin bilinen hiçbir zararı yoktur. Aksine suyun kalitesinin arttırılma aşamalarından biri olduğundan faydalıdır. Su arıtma sistemleri kendi başına değerlendirilemez. İçerisindeki filtreler ve arıtma aşamaları ile bir bütün halinde değerlendirilmelidir. Uzman kişiler tarafından sağlanan bilgiler ışığında kullanacağınız alana uygun tasarlanan ve kaliteli malzemeler ile kurulan hiçbir sistemin sağlığa bir zararı olmamaktadır.

Degazör Su Arıtma Sistemi Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her zaman degazör su arıtma sistemini satın alırken diğer sistemlerde olduğu gibi özellikle de satın alınan firmanın kalitesi fazlasıyla önem arz etmektedir. Her firmanın tedarikçisi ve sistemleri kurma biçimleri farklı olabilmekte, arge yatırımlarına önem verilmediği takdirde gelişmelere ayak uyduramayarak geri planda kalan sistemleri kullanmaya devam eden firmalar fazlası ile görülmektedir. Atlantik Su Arıtma Sistemleri, kendini ve kadrosunu sürekli bir gelişim halinde yenilemeye özen göstermekte ve dünyadaki tüm gelişmeleri takip etmektedir. Her müşterimizin talebi farklı olup arıtılan her suyun değerleri farklı olduğundan yılların deneyimi sayesinde herkese ve her suya uygun sistemi edinip ihtiyaçlarınıza yanıt vermek adına titizlikle çalışmaktayız.

Atlantik Su Arıtma Sistemlerinin Degazör Su Arıtma Farkı Nedir?

Sürekli değişen şartlar karşısında kendisini sürekli yenileyen firmalardan olmanın gururu içerisindeyiz. Atlantik su arıtma, sizlere ihtiyacınız doğrultusunda kesintisiz su arıtma özelliğine sahip, güncelleme opsiyonu olan, sessiz ve kolay çalışan su arıtma cihazlarını diğer firmalardan çok daha uygun fiyata, kaliteli ürün, yedek parça ve teslim edildikten sonraki bakımlarını yapma konusunda yalnızca montaj kısmında değil ne zaman isterseniz her alandaki ihtiyacınıza yanıt vermeye hazırdır. İşlerinde usta ve deneyimli çalışanlarımız sorularınızı anlamakta, çözümler üretmekteyiz. Firma olarak inovasyona verdiğimiz önemi burada da kanıtlamaktayız. Teknolojiyle uyumlu çalışıp uyumlu gelişmeler için arge yatırımlarına öncelik vermekteyiz.

Şirketimiz sizin, çevrenizin ve doğanın dostu olma yolunda hızla ilerlemekteyiz. Yanımızda olup deneyimlerimizden ve uygun fiyatlarımızdan faydalanan kullanıcılarımızın desteği ile daha da büyümeyi hedefliyoruz. İhtiyacınız doğrultusunda su analizi ile başlayarak size uygun olan sistemi kurma konusunda yılların getirdiği deneyim ve tecrübe sayesinde her ihtiyacınız olduğunda yanınızda bulunmaktan memnuniyet duymaktayız. İhtiyacınız sadece su arıtımı olsa da profesyonel bir kadro sayesinde doğru sistem ve yöntemlerle maliyetleriniz gözle görülür biçimde azalacaktır. Alanında uzman, ilgili ve profesyonel kadronun yanı sıra kaliteli malzeme ve işçilik sayesinde bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız. Bu sayede uzun vadede ekonomik kazanç sağlanmaktadır. Aynı zamanda bakım hizmetimiz sayesinde zamandan da tasarruf sağlayacaksınız.

Kullanılan suyun özelliklerine göre gerekli ayarlamaları yapmak, doğru sistemi kurmak bizim için oldukça önemlidir. Müşterilerimizin olumlu geri dönüşleri bu konudaki deneyimlerimizi kanıtlamaktadır. Bununla birlikte montajda yardıma ihtiyacınız olduğunda veya bilgi almak istediğinizde sizlere titizlikle hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadromuz ve yetenekli işçilerimiz sayesinde degazör su arıtma sistemlerini prosedüre uygun biçimde hatasız kurulumla hizmetinize sunmaya devam etmekteyiz. İsteğiniz üzerine yapılan projelendirme ve uygulama konusunda profesyonel çalışanlarımızla birlikte başarılı sonuçlarımızı sizinle de paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Detaylı Bilgi, Satış, Keşif, Teknik Servis ve Fiyat Talepleriniz İçin Bize Ulaşın…
Atlantik Arıtım ve Mühendislik Dış Tic. Ltd. Şti.
Telefon:  +90 212 541 47 40
Mail: info@atlantiksuaritma.com
Adres: Kamiloba Mah. D-100 Karayolu Cad. No:585 A/1 Büyükçekmece – İstanbul